Infuzni terapie
IVpoint logo

Infuzní terapie

Infuzní terapie je způsob podávání vysokých koncentrací vitamínů a minerálů do krevního oběhu. Tento proces umožňuje mnohonásobně vyšší výtěžnost pro organismus, než by jej člověk dostával prostřednictvím potravy, nebo doplňků stravy a slouží jako prevence v období chřipek a nachlazení.

Ve spolupráci s IV Point vám představujeme novinku: Infuzní terapie pro vaše optimální zdraví! Naše procedury poskytují efektivní a bezbolestný způsob, jak získat klíčové živiny přímo do vašeho těla. Buďte na vrcholu svého zdraví s našimi individuálně přizpůsobenými infuzemi. 

Objevte nový standard péče o své tělo s námi!

Vitamínová infuze

Vitamínová infuze

Infuzní terapie je způsob podávání vysokých koncentrací vitamínů a minerálů přímo do krevního oběhu. Tento proces umožňuje mnohonásobně vyšší výtěžnost pro organismus, než by je člověk dostával prostřednictvím potravy nebo doplňků stravy. Slouží jako prevence v období chřipek a nachlazení.

od 1 190 Kč 

Vitamínová včelička

Vitamínové včeličky

Jedná se o intramuskulární, nebo-li nitrosvalovou injekční aplikaci, kterou u nás nazýváme včeličky. Aplikace probíhá jednoduchým a bezbolestným vpichem do svalu (většinou do hýždí). U včeliček je vstřebávání látek mnohem rychlejší než u subkutánního podání, protože svaly jsou podstatně lépe prokrveny než podkožní tkáň. Umožňují nám také vpravit do organismu větší množství injekční látky.

od 690 Kč